تبلیغات
آموزش رانندگی،آموزشگاه رانندگی،آموزش رانندگی به گواهینامه دارها،آموزش رانندگی خصوصی،مربی آموزش رانندگی،آموزش رانندگی ویژه گواهینامه دارانی که نیاز بیشتری به یادگیری رانندگی دارند09191756615،آموزش رانندگی به زنان،آموزشگاه رانندگی درتهران،آموزش رانندگی خصوصی - آموزش رانندگی - پارک دوبل

http://3et.ir/up/2013/01/sms.3et.ir-2.jpg

پارک دوبل

الف)

ابتدا کنار ماشین پارک شده در خیابان با فاصله مناسب که نیم مترمی باشد ایست کرده به صورتی که فرمان و ماشین به موازات ماشین کنار خیابان باشد ، آرام آرام رو به عقب با راهنمای سمت راست شروع به حرکت می کنیم تا جایی که آخرین گوشه ماشین کنار خیابان ، رو به رو یا به موازات وسط سه گوش ماشین ما شود. در این حالت فرمان را به سرعت و کامل به سمت راست دور می دهیم و عقب عقب می رویم.

 ب)


به عقب رفتن خود ادامه می دهیم تا جایی که گوشه ماشین پارک شده کنار خیابان وسط درب شاگرد که برسد. سپس فرمان را به سمت چپ در حال حرکت آرام ، سریع دور می دهیم تا جایی که ماشین ما پشت ماشین پارک شده پارک شود ، طوری که پلاک ماشین جلویی وسط داشبورت ماشین ما قرار گیرد. اگر ماشین جلویی سواری باشد ، نباید چرخ های عقب آن را ببینیم.

 http://nimkelaj.com/wp-content/uploads/2014/06/parallel-parking.jpg

 ج)عقب رفتن


http://www.parsiblog.com/PhotoAlbum/rahgosha/7.JPG

در این حالت فرمان را به سمت راست ۲ دور داده که چرخ های چرخیده به سمت چپ به حالت عادی برگردانده یعنی صاف شوند و با تنظیم فاصله رو به عقب حرکت می کنیم.

 

 د)خروج از پارک دوبل و تنظیم با ماشین کنار خیابان


با راهنمای سمت چپ تا جایی حرکت می کنیم که نوک سمت راست ماشین ما وقتی پشت نوک عقب سمت چپ ماشین جلویی رسید ، ایست کرده نگاه به پشت سرمی کنیم ، وقتی اطمینان پیدا کردیم وسیله ایی نیست با حرکت رو به جلو به صورت آرام آرام تا جایی که جلوی ماشین ما از پشت ماشین کنار خیابان رد کند ، در این حالت فرمان را به سمت راست دور می دهیم. وقتی که جلوی ماشین به موازات ماشین کنار خیابان شد ، فرمان را جهت عکس حرکت ماشین دور می دهیم تا تنظیم شود.

 

 

نکته ۱

در صورتی که در این روش از پارک دوبل ، ماشین ما به هر دلیل ، کج و یا با فاصله زیاد کنار ماشین کنار خیابان پارک شد ، مرحله ی اول همان وسط سه گوش باشد ولی در مرحله دوم به ۱/۳ اول درب شاگرد که رسید ، فرمان را به سمت چپ دور می دهیم و در پارک جای گیری می کنیم.

 

نکته ۲

در صورتی که در پارک دوبل ماشین ما با ماشین کنار خیابان فاصله آن زیاد باشد یا شکل جلوی آن مایل به راست باشد یا مایل به چپ باشد در مرحله اول همان آخرین گوشه ماشین کنار خیابان را روبروی وسط سه گوش خود قرار داده و به سمت راست کامل در حال حرکت آرام ، سریع دور می دهیم تا آخرین گوشه ماشین کنار خیابان به ۱/۳ درب شاگرد که رسید فرمان را به چپ دور می دهیم اما در صورتی که فاصله کم باشد همان وسط سه گوش و وسط درب شاگرد اقدام به دور دادن فرمان می کنیم.

 http://www.hiclip.ir/user_data/904/3352/v2fp_big_03.jpgبرچسب ها: آموزش رانندگی+آموزشگاه رانندگی+آموزش رانندگی به گواهینامه دارها+مربی آموزش رانندگی+آموزش رانندگی خصوصی+آموزش رانندگی درگوگل+رانندگی+آموزش رانندگی فوق حرفه ای+آموزش رانندگی حرفه ای+آموزش رانندگی درفیس بوک+آموزش رانندگی درگوگل پلاس+آموزش رانندگی مجازی+مربی تعلیم رانندگی+آموزش رانندگی در غرب تهران+آموزشگاه رانندگی در غرب تهران+آموزش رانندگی درشرق تهران+آموزشگاه رانندگی درشمال تهران+آموزشگاه رانندگی درجنوب تهران+آموزش رانندگی به زنان+آموزش رانندگی به بانوان+رانندگی زنان+آموزش رانندگی تهاجمی+آموزش رانندگی به گواهینامه داران+گواهینامه رانندگی+گواهینامه بین المللی رانندگی+رانندگی خصوصی+آیین نامه رانندگی+آموزش آیین نامه رانندگی +آموزش ریس+اتومبیلرانی+آموزش علمی وعملی رانندگی+سامانه رانندگی+خرید وفروش خودرو+آموزش رانندگی بادنده اتوماتیک+آموزش رانندگی بین المللی-آموزش رانندگی ب1 +آموزش رانندگی مختص گواهینامه دارها+آموزش رانندگی ویژه گواهینامه دارها+آموزش رانندگی درکرج+آموزشگاه رانندگی درکرج+آموزش رانندگی حرفه ای به زنان+آموزشگاه رانندگی حرفه ای+آموزش رانندگی درمرکزتهران+آموزشگاه رانندگی درمرکزتهران+رانندگی حرفه ای+آموزش عملی رانندگی+آموزش رانندگی مبتدی+آموزش رانندگی نکات رانندگی+آموزش رانندگی مبتدی تاپیشرفته+آموزش رانندگی درامریکا+آموزش رانندگی درآلمان+آموزش رانندگی درترکیه+آموزش رانندگی درایتالیا+آموزش رانندگی دراسپانیا+آموزش رانندگی دراسترالیا+آموزش رانندگی درکانادا+ مربی رانندگی+استخدام مربی زن رانندگی+قیمت خودرو+driving+ranandegi+raceing+......،

تاریخ : جمعه 30 تیر 1396 | 03:03 ق.ظ | نویسنده : رامتین کریمی | نظرات
.: Weblog Themes By SlideTheme :.